הדפסת מדבקות לבירה


בישלתם, התססתם, המתנתם ולבסוף ביקבקתם. הכנתם עשרות או מאות בקבוקי בירה מתוצרת ביתית. עכשיו הגיע הזמן לחלק הכיפי והוויזואלי של התהליך והוא למתג את התוצרת שלכם בשביל עצמכם, המשפחה, החברים ואולי אפילו עבור הלקוחות הראשונים שלכם. הכנו לטובת העניין מדריך קצר שמסביר איך להדפיס מדבקות לבירה.


צורת המדבקה

נתחיל מהסוף, אתם רוצים מדבקת וויניל עגולה. מדבקות ויניל, בניגוד למדבקות נייר, עמידות ללחות ואינן מתעוותות. 

באשר לצורת המדבקה, ניתן לבחור גם במדבקה מרובעת בגודל כרטיס ביקור ( 9x5 סמ) אבל מדבקות עגולות מנצחות בגלל הפן הוויזואלי והעיצובי. במילים פשוטות, זה נראה טוב יותר על הבקבוק.


איך מתחילים עיצוב ?

אם החלטתם ללכת במסלול היקר, אז אתם מוזמנים לפנות למעצב שיעצב לכם את המדבקה. במידה והחלטתם ללכת במסלול המשתלם, אזי באמצעות מערכת ינשוף תוכלו לעצב בעצמכם את המדבקה ולקבל אותה בשליחות עד לבית. בשביל שתהיה לכם התחלה קלה, מומלץ להתחיל מהתבניות הקיימות באתר בשביל לשחק עם העיצוב ולהבין איך הקונספט עובד בקלות ובמהירות.איך ממשיכים ?

לאחר שבחרתם את התבנית, התבנית תהיה זמינה לעריכה בעורך הגרפי. הקושי המרכזי בעיצוב מדבקות עגולות  הוא להקשית את הטקסט.העורך הגרפי של ינשוף בעל יכולות מתקדמות ומאפשר לבצע זאת ע״י בחירת מידת ההקשתה וכל השאר מבוצע ע״י המערכת באופן אוטומטי. לא צריך להיות מהנדס לטובת העניין, רק לדעת להכין בירה ולגרור כפתור.


שימו לב, אם ברשותכם פונט מיוחד או לחילופין אם מצאתם אחד שאתם אוהבים ב fonts.google.com , אתם פשוט יכולים לטעון למערכת את הפונט בפורמט ttf ולהשתמש בו.

בנוסף, אם ברשותכם לוגו או תמונה קיימת, באפשרותכם להפוך כל תמונה לעגולה בלחיצת כפתור.

סיום

סיימתם את עבודתכם ?  העבירו אותה לסל הקניות, בחרו את שיטת המשלוח המועדפת והמדבקה בדרך אליכם. שימו לב שכל העבודות נבדקות טרם הדפסתם. 

כל שנותר לכם הוא לקבל את המדבקות ולהדביק אותם על בקבוקי הבירה שלכם. לחיים!


עורך גרפי
מחירון
כניסה
החשבון שלי

{{alertErrorMessage}}

{{alertSuccessMessage}}