משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 389 ₪

הדפסת מדבקות בחיתוך צורני אונליין

5x5 ס״מ
מחפשים מדבקה בצורת לב, משושה, משולש או כל צורה אחרת. מהיום תוכלו להזמין מדבקות בחיתוך צורני בלחיצת כפתור. בלי מעצב ובלי כאב ראש.
משלוח חינם עד לבית בהזמנה
מעל 389 ₪
מחפשים מידות אחרות ?
מדבקה בחיתוך צורני משולש
מדבקה בחיתוך צורני משושה
מדבקה בחיתוך צורני לב
מדבקה בחיתוך צורני שמש
מדבקה בחיתוך צורני דונאטס
מדבקה בחיתוך צורני ברק
מדבקה בחיתוך צורני ענן
מדבקה בחיתוך צורני כוכב
מדבקה בחיתוך צורני יהלום

מדבקות בחיתוך צורני

מדבקות בחיתוך צורני הן הפורמט הנחשק ביותר. המותג לא רק נראה אלא גם מוצג בצורתו. ינשוף העמידה לרשות לקוחותיה כלי מהפכני המאפשר להחליף בין צורות שונות בלחיצת כפתור מבלי לשנות את העיצוב.
ינשוף מציגה את צורות החיתוך המבוקשות ביותר על מנת שתתרכזו בעיצוב שלכם. אינכם צריכים לדעת מה זאת שכבה שניה, איך למרכז או לקחת טווחי ביטחון. פשוט להכין את העיצוב ולבצע את ההזמנה. אנחנו עושים את כל השאר אוטומטית לחלוטין עבורכם.

למה משמשות מדבקות בחיתוך צורני

מדבקות בחיתוך צורני משמשות כאמצעי נהדר למתג את החבילות שלכם או מוצרי קידום מכירות. הן יכולות לשמש ככרטיס ביקור מקורי לארוע, תערוכה או השקת מוצר. ניתן בנוסף להדביק אותן על צנצנות במטבח, במשרד או על קופסאות גדולות או קטנות - הכל לפי הצורך. יש לכם ארוע ? הדביקו את המדבקות הייחודיות שלכם על גבי המעטפה או ההזמנה עצמה.

אז מה הצורה שלכם

ינשוף מאפשר פשטות וחופש יצירה מלא בעיצוב מדבקה בחיתוך צורני. בא לכם לשנות את הצורה משמש לכוכב ? אין בעיה - לחיצת כפתור אחת וסיימתם. רוצים לראות את זה בתלת מימד ? לחיצת כפתור נוספת וזה שם. רוצים לבחור צבעים שמתכתבים זה עם זה ? גם כאן ינשוף מעמיד לרשותכם את מחשבון הצבעים. כמו שכבר הבנתם  - הבאנו לכם את כל הכלים על מנת שתוכלו לממש את כל מה שרק ניתן היה רק לחלום עליו עד לא מזמן בחיתוך צורני. אם יש לכם במקרה עיצובים מוכנים - העלו אותם למערכת ונספק לכם אותם חתוכים. אנחנו תומכים בכל דרך ובכל אפשרית - העיקר שתצאו מרוצים.

ברגע שסיימתם

מרגע שסיימתם ובצעתם את ההזמנה אנחנו מטפלים בהזמנה שלכם מתחילתה ועד סופה. תהליך הייצור הקפדני והבלתי מתפשר של ינשוף מבטיח שהמוצר המוגמר יהיה בסטנדרטים המחמירים והגבוהים ביותר. כל התהליך המורכב של הבקרה והייצור נמדדים ומבוקרים על מנת שהמוצרים יצאו בזמן ובאיכות הנדרשת. המוצרים נבדקים שוב לאחר הייצור ועוברים תהליך אריזה קפדני על מנת שההזמנה תצא לדרך - ישר לידיים שלכם.