משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 389 ₪

הדפסת פליירים אונליין

20x10 ס״מ
הדרך שלך להגיע ללקוחות חדשים בכל מקום ובכל זמן. להפיץ אותם בדואר, לחלק בתערוכה, למקם על הדלפק בחברה או לצרף אותם למוצרים שנשלחים ועוד. פליירים זה הדרך הויזואלית להעביר את המסר של המותג שלך.
משלוח חינם עד לבית בהזמנה
מעל 389 ₪
מחפשים מידות אחרות ?
פליירים סאונד
פליירים רפואי
פליירים בר מזל
פליירים מדויק
פליירים מגדלים
פליירים השראה

פליירים

פליירים הם דרך מצויינת לשווק את העסק שלכם בערוצים רבים. שולחים מוצרים עבור הלקוחות שלכם ? הוסיפו להם פלייר נחמד לחבילה. הגעתם לתערוכה ? שימו מתקן עם פליירים בחזית הביתן - זה נראה טוב וזה מוכר. יש לכם קבלת קהל בעסק ? העמידו פליירים בדלפק הקבלה עם מגוון השרותים שאתם מציעים ללקוחות שלכם. עם תוכן ועיצוב - הפליירים הם כוח מכירה נוסף לעסק שלכם.


פליירים - בקצרה

לרשותכם מספר דרכים לעצב פליירים:
הראשונה היא להשתמש בתבניות העיצוב המוכנות של ינשוף - לבחור אחת מהן (או אפילו להתחיל מדף נקי) ולעצב לכם בקלות באמצעות העורך הגרפי את הפליירים שלכם.
אפשרות שניה היא לפנות למעצב שיעצב עבורכם את הפלייר המועדף עליכם.
לבסוף, אם יש לכם קובץ פלייר מוכן להדפסה - העלו את הקובץ למערכת והוא כבר בדרך אליכם.
אין לכם ברגע זה את הקובץ ? אין בעיה, בצעו הזמנה ללא קובץ בקליק אחד ושלחו אותו מאוחר יותר.


עיצוב פליירים

התאימו את הפליירים לאופי של העסק שלכם וכמובן לייעוד שלו - תיבות דואר, תערוכה, דלפק קבלה ועוד.
עבור חלוקה המונית הקפידו על תוכן ועיצוב פשוטים. פרטי ההתקשרות צריכים להיות בולטים וברורים והשרות שאתם מציעים צריך להיות ברור ותמציתי. השתדלו להציג את כל הפרטים בדף אחד.
עבור דלפק הקבלה - זה המקום להציג את מגוון השרותים שהעסק שלכם מציע ללקוחות. נצלו עד תום את שטח העיצוב וספקו מידע רלוונטי וחשוב.
מעצבים פליירים לתערוכה - פעמים רבות תופיעו בתערוכה עם מתחרים או ספקי שרות דומים. נצלו את הפליירים להצגת היתרון היחסי שלכם על פני מתחרים.

בהיבט העיצובי של הפליירים, הקפידו להשתמש במספר קטן של צבעים ובגופן בודד (ניתן להשתמש בגדלים שונים של אותן גופן) ובמרווחים.
אם אתם בקטע, השורה הקודמת היא טיפ מצויין אם לא - השתמשו במעצב או הסתכלו על פליירים אחרים שאהבתם.


גימור פליירים

אתם רגע לפני ההזמנה ? באפשרותכם לבחור מגוון גימורים שיתנו את הטאצ׳ הנוסף לפליירים בנוסף לתוכן ולעיצוב. ביחרו את סוג הנייר המועדף עליכם, גודל הנייר או תוספת למינציה מט, מבריק או משי לשמירת הפאסון.
יש לכם צורך בפליירים מתקפלים ? הזמינו את הפליירים עם ביג (קו קיפול). את הקיפול נוכל לבצע עבורכם או שתבצעו אותו בעצמכם - לבחירתכם.


פליירים - עלויות

כפי שראיתם, לרשותכם עומד מגוון גדול של בחירות ואפשרויות שמשפיעות על התמחור. השתמשו במחירון האונליין הדינמי של הפליירים בשביל לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

סיימתם ? בצעו הזמנה והפליירים בדרך אליכם. מייד בסיום ההזמנה תקבלו אוטומטית חשבונית למייל שלכם.
בנוסף, תקבלו במייל עידכונים אוטומטיים שוטפים בנוגע להתקדמות הזמנת הפליירים שלכם עד למסירתם לידיכם.