משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 389 ₪

הדפסת מגנטים אונליין

עיגול בקוטר 8 ס״מ
מגנטים מאריכים את החשיפה למותג שלך ומרחיבים את קהל הלקוחות שלך. מגנט ייחודי עם הטלפון של העסק שלך, יביא לקוחות חוזרים וגם חדשים. ניתן להזמין מגנטים עם פינות מעוגלות או אפילו מגנטים עגולים!
משלוח חינם עד לבית בהזמנה
מעל 389 ₪
מחפשים מידות אחרות ?
מגנטים עגולים מתחתנים
מגנטים עגולים אמא
מגנטים עגולים פינוק
מגנטים עגולים בירה קלאסית
מגנטים עגולים ידידו הטוב
מגנטים עגולים עבודת יד

מגנטים

מגנטים הם כלי שיווקי מהמדרגה הראשונה. בניגוד לשאר חבריו  - מוצרי הנייר, המגנטים נשארים ולהרבה זמן. בין אם המגנטים משמשים כתזכורת או מזכרת לארוע ובין אם הם משמשים אתכם לעסק - הדפיסו מגנטים ייחודים שיבדלו אתכם מהאחרים.


הדפסת מגנטים - בקצרה

לרשותכם מספר דרכים לעצב מגנטים:
הראשונה היא להשתמש בתבניות העיצוב המוכנות של ינשוף - לבחור אחת מהן (או אפילו להתחיל מדף נקי) ולעצב לכם בקלות באמצעות העורך הגרפי את המגנטים שלכם.
האפשרות השניה היא היא לטעון קובץ מגנטים מוכנים להדפסה. העלו את קובץ המגנטים למערכת והוא כבר בדרך אליכם.
אין לכם ברגע זה את הקובץ ? אין בעיה, בצעו הזמנה ללא קובץ בקליק אחד ושלחו אותו מאוחר יותר.


עיצוב מגנטים

בעיצוב מגנט עבור השרות העסק יש להקפיד על פרטי התקשרות ברורים וזמינים. הציגו את שם העסק והלוגו באופן ברור ובולט. הקפידו על עיצוב נעים מצד אחד אך בולט מצד שני. קחו בחשבון שהמגנט שלכם הוא לא היחיד בשכונה - או על המקרר ליתר דיוק. אם אתם עוד מתחבטים בענייני עיצוב - הציצו על המקרר שלכם וקחו דוגמא מהמגנטים שתפסו את מבטכם. פשוט וקל. שימו לב, העורך הגרפי מאפשר לכם ליצור טקסטים מעוגלים בקלות. השתמשו בתכונה זו על מנת ליצור תוכן מובלט ושונה מהאחרים.


גימור מגנטים

אתם רגע לפני ההזמנה ? באפשרותכם לבחור מגוון גימורים שיתנו את הטאצ׳ הנוסף למגנטים בנוסף לתוכן ולעיצוב. ביחרו את סוג המגנט המועדף עליכם, גודל המגנט, תוספת פינות מעוגלות או למינציה מט, מבריק או משי לשמירת הפאסון.
רוצים לבלוט עוד יותר - הזמינו מגנטים עגולים.


מגנטים - עלויות

לרשותכם עומד מגוון גדול של בחירות ואפשרויות. השתמשו במחירון האונליין הדינמי של המגנטים בשביל לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

סיימתם ? בצעו הזמנה והמגנטים בדרך אליכם. מייד בסיום ההזמנה תקבלו אוטומטית חשבונית למייל שלכם.
בנוסף, תקבלו במייל עידכונים אוטומטיים שוטפים בנוגע להתקדמות הזמנת המגנטים שלכם עד למסירתם לידיכם.


מוצרים משלימים למגנטים:

מדבקות עגולות
פלייריםמעטפות לעסק