משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 389 ₪

הדפסת קופסאות פופקורן אונליין

קלאסי
קופסאות פופקורן ממותגות או בעיצוב אישי - פריט מנצח לקולנוע הביתי, למסיבה, יום הולדת, לארועי חברה או תערוכה.
משלוח חינם עד לבית בהזמנה
מעל 389 ₪
מחפשים מידות אחרות ?
קופסאות פופקורן מונדיאל
קופסאות פופקורן רווקות
קופסאות פופקורן מומו
קופסאות פופקורן PLOOTON
קופסאות פופקורן סולידי
קופסאות פופקורן תינוק
קופסאות פופקורן מיכל

קופסאות פופקורן

קופסאות פופקורן ממותגות או מעוצבת באופן היא אישי נהדרות לשווק את המוצר שלכם בתערוכה או לספק חוויה מושלמת לארוע שלכם. מתגו קופסאות פופקורן עם המותג שלכם וחלקו אותן יחד עם פופקורן למבקרים בתערוכה (הפופקורן עליכם :) עצבו קופסאות פופקורן לארוע צוות או חברה או לארוע הפרטי שלכם. מובטחת לכם חווייה מנצחת. צריכים להדפיס אפילו כמות קטנה של 50 קופסאות פופקורן ? אין בעיה - הגעתם למקום הנכון.


קופסאות פופקורן - בקצרה

לרשותכם מספר דרכים לעצב קופסאות פופקורן:
הראשונה היא להשתמש בתבניות העיצוב המוכנות של ינשוף - לבחור אחת מהן (או אפילו להתחיל מדף נקי) ולעצב לכם בקלות באמצעות העורך הגרפי את קופסת הפופקורן שלכם.
אפשרות שניה - העלו את הקובץ המוכן למערכת והוא כבר בדרך אליכם.
אין לכם ברגע זה את הקובץ ? אין בעיה, בצעו הזמנה ללא קובץ בקליק אחד ושלחו אותו מאוחר יותר.


עיצוב קופסאות פופקורן

התאימו את קופסת הפופקורן לאופי המוצר שלכם או לארוע.
עבור תערוכה - מתגו את המוצר על גבי קופסת הפופקורן. העמידו עמדת פופקורן וחלקו לאורחים שהגיעו לדוכן שלכם. הריח והנראות יבטיחו לכם מיתוג מושלם של המוצר שלכם בתערוכה.
עבור ארוע - הציגו את תמונות בעלי השמחה, שמותיהם, תאריך ומקום הארוע. חלקו לאורחים פופקורן בקופסאות המעוצבות. חוייה בלתי נשכחת.

להבדיל ממוצרי הדפוס השטוחים, קצת קשה לדמיין איך תראה קופסת הפופקורן הממותגת. לשם כך, העמדנו לרשותכם כפתור ״3d״ בעורך הגרפי שמאפשר לצפות בהדמיה תלת מימדית מלאה של העיצוב שלכם.


גימור קופסאות פופקורן

כל קופסאות הפופקורן מגיעות עם למינציה לקבל תחושה ונראות ללא תחרות. במהלך ההזמנה של קופסאות הפופקורן באפשרותכם לבחור את סוג הלמינציה המועדפת עליכם.


קופסאות פופקורן  - עלויות

לרשותכם עומד מגוון גדול של בחירות ואפשרויות . השתמשו במחירון האונליין הדינמי של קופסאות הפופקורן בשביל לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

סיימתם ? בצעו הזמנה וקופסאות הפופקורן בדרך אליכם. מיד בסיום ההזמנה תקבלו אוטומטית חשבונית למייל שלכם.
בנוסף, תקבלו במייל עדכונים אוטומטיים שוטפים בנוגע להתקדמות הייצור ומשלוח קופסאות הפופקורן הממותגות שלכם עד למסירתם לידיכם.


הרכבת קופסאות הפופקורן

קופסאות הפופקורן מגיעות ארוזות, משוטחות ומוכנות לשימוש. אין צורך בדבק או באמצעים חיצוניים על מנת להשמיש את קופסאות הפופקורן. קיפול או שניים ויש לכם ביד קופסת פופקורן מרהיבה.

הזמינו ותהנו.